Sortare produse dupa producator Hikvision

Producator sisteme supraveghere video / camere supraveghere video Hikvision

Producator sisteme supraveghere video / camere supraveghere video Hikvision

Mai mult
pe pagina
Camera de exterior HIKVISION 4 IN 1 720P DS-2CE16C0T-IRPF lentila 2.8 mm , 1MP
56,85 lei

Camera de supraveghere DS-2CE16C0T-IRPF  4 in 1 are o rezolutie de 1MP si distanta infrarosu de 20m.

Suport de perete pentru monitoare de 42-55' - HIKVISION DS-DM4255W
58,01 lei

Suport de perete HIKVISION pentru monitoare de 42-55' - DS-DM4255W

Suport perete standard pentru camerele PTZ speed dome Hikvision DS-1602ZJ
64,97 lei

Suport perete standard pentru camerele PTZ speed dome Hikvision DS-1602ZJ

Camera exterior HIKVISION TurboHD DS-2CE16C0T-IT3F
89,90 lei

Camera de supraveghere Hikvision TurboHD DS-2CE16C0T-IT3F are o rezolutie de 1MP (1296x732 pixeli), distanta infrarosu pana la  40m.

Accesoriu montaj camere tip Turret pentru tripod reglabil DS-2908ZJ
99,00 lei

Accesoriu montaj camere tip Turret pentru tripod reglabil DS-2908ZJ

Camera supraveghere exterior Hikvision TurboHD DS-2CE16C0T-IT5F, 1 MP, IR 80 m
102,30 lei

Camera de  supraveghere Hikvision DS-2CE16C0T-IT5F are o rezolutie de 1MP, distanta infrarosu pana 80m, lentila fixa

Camera dome Turbo HD Hikvision DS-2CE56D0T-IT3E 2MP, 2.8mm, Smart IR EXIR...
117,99 lei

Camera supraveghere video  dome Turbo HD Hikvision DS-2CE56D0T-IT3E 2MP, 2.8mm, Smart IR EXIR 40m, IP66, PoC.af

Camera AnalogHD 2MP, lentila 3.6mm, IR 80m - HIKVISION DS-2CE17D0T-IT5F-3.6mm
124,30 lei

Camera HIKVISION AnalogHD 2MP, lentila 3.6mm, IR 80m - DS-2CE17D0T-IT5F-3.6mm

Camera Supraveghere WIFI Hiwatch Hikvision 2MP IR 30m lentila 2.8mm...
133,00 lei

Camera Supraveghere WIFI Hiwatch Hikvision 2MP IR 30m lentila 2.8mm HWI-B120H-D/W(D)

DVR 4 canale video 1080Plite, AUDIO HDTVI over coaxial - HIKVISION...
149,00 lei

DVR HIKVISION DS-7104HGHI-F1(S) 4 canale video 1080Plite, AUDIO HDTVI over coaxial

Modul SFP 1.25G'1310nm Single-Fiber'0~20Km - HIKVISION HK-SFP-1.25G-20-1310
169,58 lei

Modul SFP 1.25G, HIKVISION 1310nm Single-Fiber, 0~20Km

Modul SFP 1.25G, 1550nm Single-Fiber, 0~20Km - HIKVISION HK-SFP-1.25G-20-1550
169,58 lei

Modul HIKVISION SFP 1.25G, 1550nm Single-Fiber, 0~20Km

Camera supraveghere exterior Hikvision PoC DS-2CE16D0T-VFIR3E, 2 MP, IR 40 m,...
174,93 lei

Camera supraveghere exterior Hikvision PoC DS-2CE16D0T-VFIR3E, 2 MP, IR 40 m, 2.8 - 12 mm

Afisat 1 - 90 of 464 produse