Categorii

Mediaconvertor POE Gigabit – SFP fibra optica – TRENDnet TFC-PGSFP

In stoc

Cod Produs: TFC-PGSFP

  • Produse atent DEZINFECTATE
  • Transport GRATUIT la comenzi peste 500 lei
  • Garantie 24 de luni
  • Perioada de retur 30 de zile
  • Distribuitori oficiali, calitate garantata.
  • Produse inteligente, materiale de calitate
In stoc

Cod Produs: TFC-PGSFP

Pret:

221.64 Lei (TVA inclus)

Nr produse dorite:

Media convertorul de fibra PoE PD SFP Gigabit TRENDnet TFC-PGSFP converteste Ethernet de cupru 100/1000BASE-T in fibra SFP 1000BASE-SX/LX si invers. TFC-PGSFP este alimentat prin PoE sau injector’nefiind necesar adaptor de alimentare. Dispune de un port de intrare PoE Gigabit pentru alimentare si date’plus un slot SFP care accepta atat modulele SFP multi-mode (SX)’cat si single-node (LX). Slotul SFP accepta atat module Fast Ethernet’cat si module Gigabit SFP’oferind o flexibilitate suplimentara la instalare.

Producator: TRENDnet
Port SFP: Gigabit single sau multi fiber
Viteza transmisie: depinde de modulul SFP
Distanta comunicare: depinde de modulul SFP
Port Retea: 1 x RJ45 10/100/1000Mbps
Distanta comunicare port RJ45: max. 150m
Tensiune alimentare: PoE+
Temperatura operare: 0° – 50° C
Dimensiuni: 102 x 75 x 23mm